Ogłoszenia 3.09.2017 – XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest okazją do Modlitwy Dziękczynnej za tegoroczne żniwa w naszej parafii. Msza Święta z udziałem Korowodu Dożynkowego rozpocznie się o godz. 11. Za tydzień 10.09 odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Zbiórka delegacji z poszczególnych parafii przy Kaplicy Objawień na Wodzie o godz. 10.30. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone dla Seminarium Duchownego.

2. Skończyły się wakacje. Dzieci i młodzież już w najbliższy poniedziałek rozpoczną Nowy Rok Szkolny. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu zaprasza dzieci na godz. 9, a odjazd uczniów dowożonych – po spotkaniach z wychowawcami ok. godz. 10.15. W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszam do naszego kościoła dzieci szkolne, młodzież, nauczycieli i rodziców na modlitwę o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku Szkolnym.

3. W najbliższy piątek 8.09 będziemy przeżywali Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze Święte z ceremonią poświęcenia ziarna siewnego o godz. 9 i 11.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Złojeckiej.