Ogłoszenia 27.08.2017 – XXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest okazją do Modlitwy Dziękczynnej za tegoroczne żniwa w naszej Gminie Nielisz.  Uroczysta Msza Święta Dożynkowa rozpocznie się koło Kościoła w Nieliszu o godz. 13.

2. Najbliższy piątek – to Pierwszy Piątek Miesiąca września. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18. 78 rocznica wybuchu II wojny światowej.

3. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca Września. Msza Święta do Niepokalanego  Serca Matki Bożej o godz. 18. W Katedrze Zamojskiej nasz Dekanat Sitaniecki  przeprowadzi specjalną Adorację dziękczynną za 25 lat istnienia naszej Diecezji od godz. 17. Ksiądz Dziekan zaprasza także Naszych Parafian na tę modlitwę.

4. W najbliższą niedziele – 3.09 Rolnicy z naszej Parafii będą dziękowali Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Msza Święta Dożynkowa rozpocznie się o godz. 11. Zapraszam Delegacje z poszczególnych sołectw z wieńcami i chlebami dożynkowymi. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Ofiary położone na tace będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

5. Rozpoczyna się ostatni tydzień wakacji. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

6. Zapowiedz przedślubna – druga:

Mateusz Jakubczak  – kawaler ze Złojca  z Katarzyną Kanarek  – panną z Wierzby par. Stary Zamość.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8.   Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnich miesiącach serdecznie dziękuję Mieszkańcom Kol. Zarudzie, a  w najbliższym tygodniu o kwiaty i posprzątanie naszego kościoła przed Dożynkami bardzo proszę pierwszą grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.