Ogłoszenia 20.08.2017 – XX Niedziela Zwykła

1. W najbliższy wtorek – 22.08 będziemy przeżywali Uroczystość Odpustową ku czci NMP Królowej w Łaziskach. Suma o godz. 12.

2. W najbliższy czwartek – 24.08 będziemy przeżywali Uroczystość Odpustową ku czci św. Bartłomieja w Sitańcu. Suma o godz. 12.

3. W najbliższą sobotę – 26.08 będziemy obchodzili Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 1. Odpust w Czołkach.

4. W najbliższą niedzielę 27.08 odbędą się Dożynki Gminne w Nieliszu. Msza Święta w intencji Rolników będzie sprawowana przy kościele w Nieliszu o godz. 13. Nasze Parafialne Dożynki będą w niedzielę 3.09 o godz. 11.

5. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

6. Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci, by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

7. Zapowiedź przedślubna – pierwsza:

Mateusz Jakubczak – kawaler ze Złojca z Katarzyną Kanarek – panną z Wierzby, parafia Stary Zamość.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Kol. Zarudzie.