Ogłoszenia 30.07.2017 – XVII Niedziela Zwykła

1. W najbliższy wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas wspominania narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu podejmując ofiarny czyn świadomi jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników będzie to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Módlmy się o Boże Błogosławieństwo i dobrą pogodę.

2. W najbliższą środę – 2.08 z Zamościa wyruszy XXXV Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej godz. 18.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca połączona ze Świętem Przemienienia Pańskiego. Po Mszach Świętych będzie poświęcenie kopru i gorczycy, Adoracje Najświętszego Sakramentu, a po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

6. 15.08 w Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Święto Matki Bożej Zielnej na naszym cmentarzu będziemy się modlili o Nagrodę Nieba dla Zmarłych tam spoczywających. Procesja Różańcowa wyruszy z naszego kościoła po pierwszej Mszy Świętej ok. godz. 10. Zapraszam na wspólną modlitwę Naszych Parafian i Gości.

7. Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

8. Zapowiedź przedślubna – druga:

Grzegorz Łukaszuk – kawaler z Trawnik archidiecezja lubelska z Moniką Juszczak – panną z Krzaka.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Kol. Zarudzie.