Ogłoszenia 9.07.2017 – XIV Niedziela Zwykła

1. We wtorek - 11.07 w liturgii będziemy wspominali św. Benedykta, Patrona Europy.

2. W najbliższą niedzielę - 16.07 wypada wspomnienie NMP z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Zachęcam Rodziny z naszej parafii do udziału w tej Pielgrzymce.

3. Diecezjalny Duszpasterz Rolników zaprasza Sołtysów z naszej Diecezji do Nabroża k. Tyszowiec na specjalną Pielgrzymkę Sołtysów w najbliższą niedzielę – 16.07 na godz. 12.

4. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii w okresie wakacyjnym serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

5. Zapowiedź przedślubna pierwsza:

Damian Rycaj – kawaler z Nawoza, parafia Nielisz z Aleksandrą Kiszczak – panną z Wólki Nieliskiej.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom z Kol. Zarudzie – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Kol. Zarudzie.