Ogłoszenia 25.06.2017 – XII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy ostatnią niedzielę czerwca. Po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj Poświecenie Pól w Krzaku. Początek Procesji Błagalnej o godz. 16.

2. W najbliższy czwartek 29.06 będziemy przeżywali Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Ofiary składane na tace przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W najbliższą sobotę 1.07 rozpoczną się Uroczystości Odpustowe w Krasnobrodzie połączone z 25 Rocznicą powstania naszej Diecezji.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca lipca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18. W setną rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie zachęcam do praktyki pięciu pierwszych sobót miesiąca.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca lipca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Krwi Pana Jezusa, a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

6. Zakończył się Rok Szkolny i rozpoczęły się wakacje. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

7. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców Katolickich odbędzie się na Jasnej Górze w Częstochowie 1 i 2.07 (sobota i niedziela).

8. Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży zaprasza młodych ludzi z naszej diecezji na Exodus Młodych do Zwierzyńca 4 -7.07 (wtorek – piątek). Wszelkie informacje o programie, kosztach i zapisach znajdują się na stronie internetowej diecezji.

9. Zapowiedz przedślubna druga:

Adrian Czerwieniec kawaler ze Złojca z Martą Mędrek – panną z Chocianowa, archidiecezja wrocławska.

10. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

11. Za kwiaty dziękuję Nowożeńcom, a za sprzątanie naszego kościoła Paniom z Zarudzia – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Zarudzia.