Ogłoszenia 4.06.2017 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Serca Pana Jezusa w intencji naszej Diecezji z okazji 25 Rocznicy powstania. Po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. Jutro 5.06  będziemy przeżywali drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11.

3. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Trójcy Świętej i zakończenie Okresu Wielkanocnego. Odpust ku czci św. Antoniego w Udryczach.

4. W najbliższa niedzielę – 11.06 będzie Poświęcenie Pól w Złojcu II. Rozpoczęcie Procesji przy figurze Matki Bożej k. P. Pańczykowej o godz. 16, poświęcenie nowej Kapliczki k.PP. Złomańców i Kuleszów i zakończenie Procesji k.PP. Domańskich. Za dwa tygodnie – 18.06 będzie Poświęcenie Pól w Wólce Nieliskiej od godz. 16.

5. Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych z terenu naszej Diecezji odbędzie się w najbliższą niedzielę – 11.06 w Krasnobrodzie od godz. 11.

6. Zapowiedz przedślubna  druga:

Damian – Daniel Kubik – kawaler z Szydłowca  diec. Radomska z Joanną Komajda panną z Zarudzia.

Kto zna jakieś przeszkody, powinien o nich powiadomić ks. Proboszcza.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Zarudzia.