Ogłoszenia 22.01.2017 – III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj gra dla nas kolędy Młodzieżowa Orkiestra Dęta z GOK w Nieliszu. Modlitwą i serdecznymi życzeniami wspieramy świętujące Babcie i Dziadków.

2. W najbliższą środę będziemy obchodzili dzień Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W najbliższy czwartek 26.01 będziemy obchodzili w Kościele Katolickim w Polsce Dzień Islamu.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 23.01 – Złojec cz. V. – Poprzeczka Mniejsza – tzw. ul. Miłosna od P. Marchewków Wiesława i Doroty do P. Antoszek Reginy.

Wtorek – 24.01 – Złojec cz. VI. – „Centrum” – od P. Antoszek Krystyny do P. Mazurków Aleksandra i Aliny.

Środa – 25.01 – Złojec cz. VII. – domy nad szosą od P. Dudków do P. Czępińskich i zakończenie tegorocznej Wizyty Kolędowej.

Proszę o przyjazd pod plebanię po księdza na godz. 9.15.

5. W najbliższą niedzielę 29.01 po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej połączone z Opłatkiem. Zapraszam naszych Radnych z poszczególnych wiosek na Mszę Świętą o godz. 11, a później będzie spotkanie na plebanii.

6. W najbliższą niedzielę 29.01 będzie obchodzony Światowy Dzień Trędowatych.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję kolejnej grupie Rodzin ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.