Ogłoszenia 21.05.2017 – VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj 20 dzieci z naszej parafii przyjmie I Komunię Świętą na Mszy Świętej o godz. 11, modlitwą i dobrym przykładem wspierajmy te dzieci.

2. Najbliższy tydzień dla dzieci komunijnych będzie Białym Tygodniem. Zapraszam dzieci wraz z najbliższymi na godz. 18. Dzieci modlitwą będą spłacały dług wdzięczności swoim Rodzicom, Rodzicom Chrzestnym, Dziadkom, Nauczycielom, Wychowawcom i Katechetkom, Rodzeństwu, Koleżankom i Kolegom. Po Mszach Świętych będą nabożeństwa Majowe.

3. Dzisiaj Poświęcenie Pól w Wólce Złojeckiej. Początek Procesji od strony Polesia o godz. 16, a Msza Święta w intencji Mieszkańców przy Krzyżu koło PP. Kiszczaków.

4. W najbliższy piątek 26.05 o godz. 10 w Krasnobrodzie rozpocznie się Pielgrzymka Matek Dzieci z Niepełnosprawnością.

5. W najbliższą niedzielę 28.05 będziemy przeżywali Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej w tajemnicy Nawiedzenia św. Elżbiety. Zapraszam orszak procesyjny w strojach ludowych, zapraszam Strażaków, dzieci sypiące kwiaty, ministrantów i wszystkich Czcicieli Matki Bożej. Msze Święte o godz. 9 i 12. Panie ze Złojca proszę o wysadzenie kwiatów przy chodniku na parkingu.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Rodzicom Dzieci Komunijnych dziękuje za dar ołtarza w postaci nowego długiego chodnika i 4 krzeseł, dziękuję za sprzątanie kościoła, dekoracje kwiatowe, koszenie trawy i malowanie krawężników. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następną grupę Rodzin z Zarudzia.