Ogłoszenia 30.04.2017 – III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj wypada dzień Imienin naszego Księdza Biskupa Mariana Rojka. Modlitwą wspieramy chorego Solenizanta. Dzisiaj wraz z nami modli się i śpiewa Chór z Gminnego ośrodka Kultury z Nielisza pod dyrekcja Pana Pałczyńskiego – Bóg zapłać i Szczęść Boże w dalszym śpiewaniu.

2. Dzisiaj rozpoczyna się IV Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Dzisiaj przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar na rzecz Dzieci z Niepełnosprawnością. Zachęcam do życzliwej pomocy.

3. Jutro rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Msza Święta połączona z Nabożeństwem  Majowym  w dni powszednie będzie sprawowana w naszym kościele o godz. 18. Zapraszam dzieci, młodzież i starszych Czcicieli Matki Bożej. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej tzw. „Majówek” pod Krzyżami i Figurami w poszczególnych wioskach.

4. Najbliższa środa – 3 maja to Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski oraz Święto Narodowe Konstytucji 3-go Maja. Msze Święte w naszym kościele o godz. 9 i 11.

5. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca, spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

6. Najbliższa sobota to I Sobota Miesiąca, Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18.

7. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Będzie to I Niedziela Miesiąca, po Mszach  Świętych będziemy śpiewali Litanię Loretańską do NMP. Po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Ofiary położone na tace będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego. W Wielączy Odpust św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

8. Zapowiedz przedślubna druga:

Mirosław Mrozik – kawaler z Zarudzia z Elżbietą Magdziak – panną z Mołodiatycz  par. Trzeszczany.

9. Zachęcam do nabycia ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuje Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.