Ogłoszenia 23.04.2017 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złojcu przygotowane przez Panią Katechetkę Agnieszkę Dobrowolską przedstawiły nam Misterium Paschalne

1. Dzisiaj po Pierwszej Mszy Świętej odbędzie się Procesja na cmentarz w intencji błagalnej o Miłosierdzie Boże dla Zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego. Przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na potrzeby Caritas.

3. Jutro (24.04) w Nieliszu przeżywana będziemy przeniesioną z 23.04 - Uroczystość Odpustowa św. Wojciecha.

4. Dla Rodziców dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej dzisiaj będzie spotkanie po sumie.

5. Zapowiedz przedślubna – pierwsza:

Mirosław Mrozik – kawaler z Zarudzia z Elżbietą Magdziak – panną z Mołodiatycz par. Trzeszczany .

6. W najbliższą niedzielę 30.04 przed naszym kościołem odbędzie się zbiórka środków pieniężnych na rzecz Dzieci z Niepełnosprawnością Intelektualną. Zachęcam do życzliwej pomocy.

7. Zachęcam do nabycia ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Państwo Katarzyna i Adam Chrzan ze Złojca ufundowali brakujące żarówki energooszczędne do naszego kościoła – Bóg zapłać.

1. Za dekoracje kwiatowe i sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Nowożeńcom i Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca