Ogłoszenia 17.04.2017 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby KUL u.

2. Najbliższa niedziela 23.04 – to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po pierwszej Mszy Świętej (ok. godz. 10) z naszego kościoła wyruszy na cmentarz procesja w intencji błagalnej o Miłosierdzie Boże dla Zmarłych tam spoczywających. Na wspólną modlitwę zapraszam Rodziny, których Zmarli spoczywają na naszym cmentarzu. Po Świętach Bożego Narodzenia i po ostatnich Świętach Wielkanocnych w naszych domach pozostały świeczki – „wigilijne i paschalne”. Te świeczki należy przynieść na cmentarz i w najbliższą niedzielę zapalić je na grobach Bliskich Zmarłych. W najbliższą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Caritas.

3. W najbliższą niedzielę dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złojcu przedstawią w naszym kościele Misterium Wielkanocne. Początek o godz. 9.

4. Rodziców dzieci z kl. III ze Złojca i z Nielisza przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszam na spotkanie do naszego kościoła w najbliższą niedzielę 23.04 na godz. 11.

5. Po Peregrynacji Krzyża Papieskiego i po Świętach Wielkanocnych serdecznie dziękuję za życzliwą pomoc: Paniom Katechetkom, Pani Agnieszce Koczot za dekoracje kwiatowe, Panu Organiście, Panu Kościelnemu wraz z Żoną, Lektorkom, Lektorom i Ministrantom. Dziękuję Panu Marianowi Szwedowi z Wólki Nieliskiej za pomalowanie barierek i łańcuchów przed kościołem i za zebranie ofiar z Wólki Nieliskiej na kwiaty w wysokości 175 zł. Szczególnie dziękuję naszym Strażakom z Wólki Złojeckiej, z Krzaka, ze Złojca i z Zarudzia za wartę honorową przy Krzyżu, przy Grobie Pana Jezusa i za obsługę Procesji Rezurekcyjnej. Dziękuję za produkty żywnościowe przyniesione na plebanię.

6. Zapowiedź przedślubna druga Michał Burcon – kawaler z Katarzyną Jasina – panną obydwoje z Wólki Nieliskiej.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego świątecznego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.