Ogłoszenia 2.04.2017 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych  przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale. Po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych i Rady Parafialnej. Zmiana Radnych: za + Adama Pawłowskiego ze Złojca – Pan Adam Złomaniec i zamiast Pana Tadeusza Kiszczaka z Wólki Złojeckiej – Pani Katarzyna Buryś.

2. W najbliższy wtorek 4.04 rozpoczną się w naszej parafii trzydniowe Rekolekcje Wielkopostne. Dla dzieci szkolnych Msze Święte z naukami we wtorek, środę i czwartek o godz. 9, dla starszych Msze Święte z naukami we wtorek, w środę i w czwartek o godz. 11, dla młodzieży i pracujących Msze Święte z naukami we wtorek, w środę i w czwartek o godz. 17, dla chorych i starszych specjalna Msza Święta z nauką w czwartek o godz. 15. Spowiedź w czwartek przed Mszami Świętymi.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16, zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

4. Najbliższa niedziela – to Niedziela Palmowa. Przed sumą będzie procesja z palmami, a po sumie będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

5. W najbliższą niedzielę – 9.04 o godz. 17. przed naszym kościołem wraz z Księdzem Biskupem Mariuszem Leszczyńskim  będziemy witali wędrujący po parafiach naszej diecezji Krzyż św. Jana Pawła II.

6. Caritas naszej Diecezji przygotowała specjalne świeczki Paschalne na stoły wielkanocne. Dochód ze sprzedaży tych świec jest przeznaczony dla biednych w naszej diecezji. Można te świece nabywać w zakrystii po 5 zł.

7. Wpływają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: z Wólki  Złojeckiej – 305 zł z Kol. Zarudzie – 420 zł. Bardzo proszę o zbiórkę  ofiary na kwiaty w innych wioskach.

8. Zapowiedzi przedślubne pierwsze:

Mariusz Taras – kawaler z Lubyczy Królewskiej z Beatą Jakubczak – panną ze Złojca .

Krzysztof Garbaty – kawaler z Zarudzia z Justyną Sierka – panną z Przybiernowa, diecezja Szczecińsko – Kamieńska.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.