Ogłoszenia 26.03.2017 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po sumie będziemy przed Najświętszym Sakramentem śpiewali Gorzkie Żale.

2. Wczoraj w Katedrze Zamojskiej rozpoczął się Jubileusz 25 – lecia powstania naszej Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej połączony z Peregrynacja Krzyża Św. Jana Pawła II, który rozpoczął wędrówkę po wszystkich parafiach naszej Diecezji. W naszej parafii ten Krzyż będzie 9.04. w Niedzielę Palmową.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16, zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

4. Najbliższa sobota to – I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16. Z racji 100 rocznicy Objawień Matki Bożej Różańcowej w Lourdes z 1917 roku, na modlitwy do Serca Matki Bożej zapraszam Kółka Różańcowe i Legion Maryi.

5. Najbliższa niedziela to I Niedziela Miesiąca, Gorzkie Żale będziemy śpiewali po Mszach Świętych.

6. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą niedzielę 2.04. po Sumie. Zapraszam Radnych z poszczególnych wiosek.

7. Caritas naszej Diecezji przygotowała specjalne świeczki i Baranki Paschalne na stoły wielkanocne. Dochód ze sprzedaży tych świec i baranków jest przeznaczony dla biednych w naszej diecezji. Można te świece i baranki nabywać w naszej zakrystii po 5 zł.

8. Kółka Różańcowe z naszej parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.