Ogłoszenia 15.01.2017 – II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Emigranta i Uchodźcy. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W najbliższą sobotę  i niedzielę   będziemy obchodzili Dzień Babci i Dziadka.

3. W najbliższą niedzielę 22.01 będziemy gościli w naszym kościele Dziecięcą Orkiestrę Dętą z Nielisza, która będzie grała kolędy. Zapraszam na godz. 9.

4. Także w najbliższą niedzielę 22.01 w Hotelu Marina w Nieliszu odbędzie się Przegląd Kolęd i Pastorałek. W przeglądzie wystąpią zespoły, chóry i soliści z gmin: Nielisz, Sułów, Szczebrzeszyn, Łabunie, Radecznica i Stary Zamość. Będzie zespół śpiewaczy z Zarudzia, Wólki Złojeckiej, Złojca, i Ruskich Piask, a także dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złojcu. Początek o godz. 13.45.

5. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 16.01 – Wólka od strony Ruskich Piask do P. Mazurków Leszka i Barbary.

Wtorek – 17.01 – Złojec cz. I – „Kątek” od P. Soboniowej do P. Koczota.

Środa – 18.01 – Złojec  cz. II  – domy za torami od. P. Domańskich i domy przed torami do P. Tchórzów Mariana i Stanisławy.

Czwartek – 19.01 – Złojec cz. III – Poprzeczka Większa – od P. Jakubczaków Zbigniewa i Barbary do p. Mazurków Mariusza i Moniki.

Piątek – 20.01 – przerwa

Sobota – 21.01 – Złojec cz. IV. – domy koło remizy i szkoły – od. P. Daniłowiczów  do P. Skuba.

Proszę o przyjazd pod plebanię po księdza na godz. 9.15.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję kolejnej grupie Rodzin ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.