Ogłoszenia 1.01.2017 – Niedziela Maryi Matki Odkupiciela

1. Przeżywamy I Niedzielę Nowego 2017 roku. Czcimy w liturgii Świętą Rodzinę z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze Rodziny często borykające się z różnymi trudnościami. Po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Najbliższy piątek  – 6. 01 – to Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze Święte o godz. 9 i 11, połączone z ceremonia poświęcenia kredy i kadzidła. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

3. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 2.01 – Wólka Złojecka cz. I – od strony Polesia do P. Garbaty Jerzy i Irena.

Wtorek – 3.01 – Wólka Złojecka cz. II – od P. Starzaków Jakuba i Anety  do Remizy.

W środę – 4.01 – Wólka Złojecka cz. III – ul. Szkolna, domy za remiza, ul. Świerkowa do P. Świstowskich Waldemara i Anny.

W czwartek – 5.01 – Wólka Złojecka cz. IV – od strony Złojca do P. Soboniów Stanisława i Anny.

W piątek i w sobotę – przerwa. A po niedzieli Krzak i Wólka Nieliska.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem pod plebanię na godz. 9.15.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję kolejnej grupie Rodzin ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.