Ogłoszenia 6.03.2016 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale, a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. W najbliższą środę – 9.03 rozpoczną się nasze trzydniowe Rekolekcje Wielkopostne. W środę, czwartek i piątek Msze Święte z Naukami Rekolekcyjnymi o godz.: 9 – dla dzieci, o 11 – dla starszych i o 17 – dla młodzieży i pracujących. Spowiedź w piątek przed Mszami Świętymi. Wraz z O. Karolem Egzorcystą z Radecznicy na te Rekolekcje Wszystkich Naszych Parafian serdecznie zapraszamy.

3. W najbliższą niedzielę przed kościołem będą zbierane do puszki ofiary na Katolickie Radio Zamość.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

5. Kółka Różańcowe w poszczególnych wioskach naszej Parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Wpłynęła ofiara od Kółka Różańcowego z Wólki Złojeckiej – 230 zł. Bóg zapłać.

6. Caritas naszej diecezji przygotował specjalne Świeczki Paschalne i Baranki na stoły wielkanocne. Dochód ze sprzedaży tych ozdób jest przeznaczony dla biednych z naszej diecezji. Można te ozdoby nabywać w zakrystii po 5 zł.

7. Zapowiedz przedślubna pierwsza:

Daniel Antoszczak – kawaler ze Średniego Dużego parafia Staw Noakowski z Katarzyną Bojar – panną z Zamościa parafia św. Krzyża.

8.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję pierwszej grupie Rodzin z Kol. Zarudzie. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Kol. Zarudzie.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.