Ogłoszenia 28.02.2016 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po Sumie przed Wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale, a ofiary włożone do puszki przed kościołem są przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

2. Najbliższy piątek to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpocznie się po Drodze Krzyżowej.

3. Najbliższa sobota to Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

4. 16.05. br. odbędzie się w Bierzmowanie dla Młodzieży Gimnazjalnej z naszej parafii. Zapraszam uczennice i uczniów z klas I, II i III z Gimnazjum ze Średniego Dużego, z Gimnazjum z Wysokiego i Gimnazjalistów uczących się w Zamościu, a także Licealistów którzy jeszcze nie byli bierzmowani, na pierwsze spotkanie organizacyjne do naszego kościoła w najbliższą sobotę 5.III. na godz. 16.

5. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

6. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich tygodniach serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia ze Starej Wsi. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwsza grupę Rodzin z Kol. Zarudzie.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.