Ogłoszenia  14.02.2016 – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj kończy się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Naszego Narodu. Po Sumie w tej intencji będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

2. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

4. W  najbliższą  niedzielę  ofiary  włożone  do puszki  przed  kościołem  będą przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

5. Chcę poinformować że Rodziny Starsze i Młodsze, a także Osoby Samotne z naszej parafii przy okazji tegorocznej Wizyty Kolędowej złożyły na moje ręce ofiary na potrzeby naszej parafii w wysokości  12 180 zł. Bóg zapłać wszystkim Rodzinom.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuje Rodzinom z Zarudzia, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną  grupę Rodzin z Zarudzia.