Ogłoszenia 26.12.2016 – Świętego Szczepana

1. Jutro – 27.XII w liturgii będziemy wspominali św. Jana Apostoła i Ewangelistę. Poświęcenie i rozdawanie wina będzie na Mszy Świętej o godz. 9. Serdecznie zapraszam.

2. Najbliższa sobota – 31.XII – to ostatni dzień starego 2016 roku. Nabożeństwo Dziękczynne za otrzymane łaski w roku który mija, rozpocznie się w naszym kościele o godz. 16. Serdecznie zapraszam Przedstawicieli wszystkich Rodzin z naszej Parafii.

3. Najbliższa niedziela 1.I. 2017 roku - to Uroczystość Matki Odkupiciela – Głównej Patronki nasze Diecezji. Msze Święte o godz. 9 i 11, po Mszach Świętych będą Adoracje Najświętszego Sakramentu.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Środa – 28.XII – Zarudzie – Stara Wieś – rozpoczęcie od strony Białobrzeg.

Czwartek – 29.XII – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony ul. Złojeckiej do P. Czusz.

Piątek – 30.XII – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony torów do P. Zbyrytów.

Sobota – przerwa. Po niedzieli Wólka Złojecka i Krzak.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

5. Informuję, że w tym roku na potrzeby parafii przy okazji roznoszenia opłatków nazbierano – 8558 zł. Bóg zapłać Radnym Parafialnym za trud roznoszenia opłatków, Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom za hojne ofiary.

6. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pomagali: za dekoracje stajenki betlejemskiej i za dekoracje choinek. Choinki do kościoła ofiarował Pan Buryś z Wólki Złojeckiej i P. Skrzypik ze Złojca.

7. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję kolejnej grupie Rodzin ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

8. W zakrystii można jeszcze nabyć Lubelski Kalendarz Maryjny za 5 zł.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”. W numerze jest płyta o św. Janie Pawle II i Kalendarz na 2017 rok, kosztuje 10 zł.