Ogłoszenia 20.11.2016 – Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Wraz z Księdzem Kanonikiem Aleksandrem Siwkiem obchodzimy 60 Rocznicę Jego Święceń Kapłańskich na Sumie Odpustowej o godz. 12.

2. W najbliższy wtorek – 22.XI w kościele Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu na Karolówce odbędzie się Nabożeństwo ku czci Św. Ryty – Patronki spraw szczególnie trudnych i beznadziejnych. Początek o godz. 18.

3. W najbliższą niedzielę 27.XI – rozpocznie się I Okres Roku Liturgicznego – Adwent. To błogosławiony czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę Świętą Adwentową – Roratnią w niedziele na godz. 7, następne Msze Święte będą sprawowane o godz. 9 i 11.

4. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą niedziele 27.XI po sumie. Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich Radnych z poszczególnych wiosek.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Paniom z Wólki Nieliskiej. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła (ale bez kwiatów) bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

7. Dzięki Sponsorom: Panom Kazimierzowi Szałacie z Warszawy, Przemkowi Złomańcowi ze Złojca i Jerzemu Bencalowi z Wólki Złojeckiej udało się wymienić następne 50 energooszczędnych żarówek w kościelnych kinkietach – Bóg zapłać, jeszcze kilkanaście kinkietów czeka na nowe żarówki.