Ogłoszenia 13.11.2016 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W ten sposób Organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie chce nas uwrażliwić na problem wolności religijnej. Ofiary włożone do puszki są przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

2. Dla Rodziców dzieci z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Złojcu, a także dla Rodziców Dzieci z kl. III z Krzaka i Wólki Nieliskiej uczących się w Szkole Podstawowej w Nieliszu odbędzie dzisiaj po sumie spotkanie w sprawie I Komunii Świętej.

3. Najbliższa niedziela 20.XI – to Uroczystość Odpustowa ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Msze Święte będą sprawowane o godz. 9 i Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12 będzie celebrowana przez Księdza Kanonika Aleksandra Siwka obchodzącego „Diamentową” – 60 rocznicę Święceń Kapłańskich. Zapraszam cały Orszak Procesyjny, Lektorów i Ministrantów. Druhów Strażaków bardzo proszę o obsługę Procesji. Wszystkich Parafian, Rodaków i Gości serdecznie zapraszam do wspólnego dziękczynienia za 36 lat Opieki Chrystusa Króla nad naszą Wspólnotą.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Lubelskie Kalendarze Maryjne można nabyć w zakrystii po 5 zł.

6. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu przed Odpustem o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę kolejną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.