Ogłoszenia 6.11.2016 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlili się za Naszych Zmarłych poleconych na Kartkach Wypominkowych.

2. W najbliższy piątek – 11.XI będziemy obchodzili Święto Niepodległości. W intencji Naszej Ojczyzny będziemy się modlili w naszym kościele o godz. 9. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

3. W najbliższą niedzielę 13.XI - ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

4. Rodziców dzieci z kl. III ze Złojca z Krzaka i z Wólki Nieliskiej zapraszam do naszego kościoła na spotkanie w sprawie I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą niedzielę 13.XI po sumie.

5. Jeszcze w najbliższą niedziele 13.XI będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy modlić się za Naszych Zmarłych. Rodziny które jeszcze nie złożyły Kartki z Imionami i Nazwiskami Swoich Zmarłych proszę by to zrobiły w najbliższym tygodniu. Czyste Kartki Wspominkowe można jeszcze otrzymać w Zakrystii.

6. Za dwa tygodnie 20.XI – będziemy przeżywali doroczną Uroczystość Odpustową Ku czci Patrona naszej parafii – Chrystusa Króla. W tym roku wypada 60 rocznica Święceń Kapłańskich księdza Kanonika Aleksandra Siwka. Zaprosiłem Księdza Kanonika – byłego Proboszcza by przewodniczył Mszy Świętej Dziękczynnej, a kazanie wygłosi Ksiądz Kanonik Zygmunt Lipski – były Proboszcz z Nielisza.

7. Nasza Parafialna Strona Internetowa istnieje i informuje o życiu Parafii już wiele lat. Dziękuje serdecznie Panu Adamowi i Przemkowi Złomańcom ze Złojca za cotygodniowy trud podawania do wiadomości spraw aktualnych i zdjęć fotograficznych. Dziękuję także za regulowanie wszelkich kosztów z tym związanych.

8.  Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.