Ogłoszenia 30.10.2016 – XXXI Niedziela Zwykła

1. W najbliższy wtorek 1.XI.będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się w naszym kościele o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz, a po procesji będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

2. W najbliższą środę 2.XI. będziemy obchodzili Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz, a po procesji będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

3. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na ostatnie Nabożeństwo Różańcowe do naszego kościoła jutro na godz. 17.

4. Najbliższy piątek – to I Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, a Msza Święta Do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.

5. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.

6. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec za Zmarłych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

7. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc Specjalnych Modlitw za Naszych Zmarłych. Przygotowałem Kartki Wypominkowe dla każdej Rodziny z naszej parafii. Na tych Kartkach są wypisane dni i godziny modlitw w naszym kościele za Zmarłych z Tej Rodziny. Kartki te rozprowadzają Panie z Kółek Różańcowych i z Legionu Maryi w poszczególnych wioskach. Bardzo proszę by wyraźnie pisać nazwiska i imiona Zmarłych i składać koperty z Wypominkami na tacę podczas Mszy Świętych niedzielnych.

8.  Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

10. W zakrystii można nabyć kalendarze Katolickiego Radia Zamość na 2017 rok za 5 zł.