Ogłoszenia 18.09.2016 – XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w liturgii wspominamy Świętego Stanisława Kostkę – Patrona Polskich Dzieci i Polskiej Młodzieży. Zachęcam do modlitwy w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.

2. Dzisiaj ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

3. Dzisiaj przeżywamy 50 Światowy Dzień Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów zwłaszcza katolickich.

4. W czwartek – 22.09 w liturgii będzie wspomnienie Bł. Bernardyny Jabłońskiej, wywodzącej się z naszej diecezji z Pizun k/Narola – współzałożycielki Zgromadzenia Sióstr Albertynek.

5. W najbliższą niedzielę – 25.09 w kościele parafialnym w Stawie Noakowskim będzie sprawowana Msza Święta za Zmarłych Prezesów Gminnego Koła Związku Kombatantów w Nieliszu którzy pracowali w latach 1939 – 2016. Zarząd Gminny Kombatantów w Nieliszu zaprasza wszystkich jego Członków wraz z Rodzinami na tę Mszę Świętą na godz. 10.

6. W najbliższą niedzielę – 25.09 przed kościołem będą do puszki zbierane ofiary na rzecz Ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.