Ogłoszenia 11.09.2016 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj odbędzie się Diecezjalne Dziękczynienie za zbiory w Krasnobrodzie.

2. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz VI Tydzień Wychowania.

3. W najbliższą środę – 14.09 - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.  Msza Święta w naszym kościele o godz. 8. Odpust w Horyszowie Polskim.

4. W najbliższą niedzielę – 18.09 w liturgii będziemy wspominali Świętego Stanisława Kostkę – Patrona Polskich Dzieci i Polskiej Młodzieży. Zapraszam na wspólną modlitwę dzieci i młodzież z naszej Parafii na Mszę Świętą o godz. 9.

5. W najbliższą niedzielę ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

6. W ostatnim tygodniu Pan Stanisław Skuba ze Złojca wraz z pomocnikami rozpoczął prace blacharskie na wieży naszego kościoła.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Nowożeńcom i Rodzinom z Krzaka,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Krzaka.