Ogłoszenia 4.09.2016 – XXIII Niedziela Zwykła

Dzisiaj w Rzymie Papież Franciszek ogłosi Świętą Matkę Teresę z Kalkuty

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca, po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 11 rozpocznie się Msza Święta Dożynkowa -Dziękczynna za szczęśliwe tegoroczne zbiory w naszej Parafii. Ofiary położone na tace będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj odbywa się Ogólnopolskie Dziękczynienie za zbiory na Jasnej Górze w Częstochowie.

3. Najbliższy czwartek – 8.09 to Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. W naszym kościele będą Msze Święte o godz. 9 i 11 połączone z ceremonią poświęcenia ziarna siewnego. Odpust w Zamojskiej Katedrze.

4. W najbliższą niedzielę 11.09 odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Uroczysta Msza Święta rozpocznie się o godz. 12, ale zbiórka delegacji z wieńcami z poszczególnych parafii będzie przy Kaplicy Objawień o godz. 10.

5. Chłopców po I Komunii Świętej zapraszam do grupy naszych ministrantów by służyli do Mszy Świętych w naszym kościele.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”. Wewnątrz jest ciekawe wspomnienie niedawno zmarłego + O. Karola – Egzorcysty z Radecznicy.

7.  Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Krzaka.