Ogłoszenia 28.08.2016 – XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest okazją do Modlitwy Dziękczynnej za tegoroczne żniwa w naszym Zamojskim Powiecie w Gminie Miączyn. Za tydzień 4.09 odbędą się nasze Parafialne Dożynki. Zapraszam Delegacje ze wszystkich sołectw z wieńcami i chlebami i modlitwami dziękczynnymi na godz. 11, a za dwa tygodnie 11.09 odbędą się Diecezjalne Dożynki w Krasnobrodzie.

2. Kończą się wakacje. Dzieci i młodzież już w najbliższy czwartek rozpoczną Nowy Rok Szkolny. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu zaprasza dzieci na godz. 9, Dyrekcja Nowego Zespołu Szkół w Nieliszu informuje, że tam Rok Szkolny rozpocznie się także w najbliższy czwartek 1.09 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Nieliszu o godz. 8. Po Mszy Świętej uczniowie zostaną przewiezieni do szkoły. Dowozy i odwozy w tym roku zorganizowane są tak jak w ubiegłym roku szkolnym.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca Września, dzieci szkolne, młodzież, nauczycieli i rodziców serdecznie zapraszam do naszego kościoła na modlitwę o Boże Błogosławieństwo z racji rozpoczętego Nowego Roku Szkolnego na godz. 9, a ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Krzaka.