Ogłoszenia 21.08.2016 – XXI Niedziela Zwykła

1. W najbliższą środę – 24.08 będziemy przeżywali Uroczystość Odpustową ku czci św. Bartłomieja w Sitańcu. Suma o godz. 12.

2. W piątek - 26.08 będziemy obchodzili Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Odpust w Czołkach.

3. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

4.  Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Krzaka.