Ogłoszenia  24.01.2016 – III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Chorych na Trąd. Na stoliku pod chórem leżą specjalne foldery które przysłał Pan Kazimierz Szałata z Warszawy, z prośbą o wysłanie ofiary dla Trędowatych.

2. Dzisiaj na Sumie będzie grała kolędy Młodzieżowa Orkiestra Dęta z GOK w Nieliszu.

3. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 25.01 – Złojec  cz. II  – domy za torami od.P. Domańskich i domy przed torami do P. Tchórzów Mariana i Stanisławy.

Wtorek – 26.01 – Złojec cz. III – Poprzeczka Większa – od P. Jakubczaków Zbigniewa i Barbary do p. Mazurków Mariusza i Moniki.

Środa – 27.01 – Złojec cz. IV. – domy koło remizy i szkoły – od. P. Daniłowiczów  do P. Skuba.

Czwartek – 28.01 – Złojec cz. V. – Poprzeczka Mniejsza – tzw. ul. Miłosna od P. Marchewków Wiesława i Doroty do P. Antoszek Reginy.

Piątek – 29.01 – Złojec cz. VI. – „Centrum” – od P. Antoszek Krystyny do P. Mazurków Aleksandra i Aliny.

Sobota  – 30.01 – Złojec cz. VII. – domy nad szosą od P. Dudków do P. Czępińskich i zakończenie tegorocznej Wizyty Kolędowej.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

4. W najbliższą niedzielę 31.01 po sumie będzie spotkanie Rady Parafialnej połączone z Opłatkiem. Serdecznie zapraszam naszych Radnych z poszczególnych wiosek.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuje Rodzinom z Zarudzia, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną  grupę Rodzin z Zarudzia.

7. W ostatnim tygodniu za prąd zużyty do oświetlenia i ogrzewania naszego kościoła w listopadzie i w grudniu zapłaciłem 2 647 zł.