Ogłoszenia 10.07.2016 – XV Niedziela Zwykła

1. Jutro, 11.07. w liturgii będziemy wspominali św. Benedykta, Patrona Europy.

2. W najbliższą sobotę, 16.07. wypada wspomnienie NMP z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Zachęcam Rodziny z naszej parafii do udziału w tej Pielgrzymce.

3. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii w okresie wakacyjnym serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

4. Dla młodzieży która przystąpiła niedawno do Sakramentu Bierzmowania są płyty z nagraniem uroczystości po 10 zł i zdjęcia grupowe po 2 zł. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Nowożeńcom i Paniom z Wólki Złojeckiej  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Złojeckiej.