Ogłoszenia 3.07.2016 – XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszej Krwi Pana Jezusa. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych z naszej Parafii.

2. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

3. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających w czasie wakacji na terenie naszej Parafii serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

4. Zapowiedź przedślubna – druga:

Emil Złomańczuk – kawaler ze Złojca z Dorotą Bartnik – panną z Deszkowic.

5. Dla młodzieży która przystąpiła niedawno do Sakramentu Bierzmowania są płyty z nagraniem uroczystości po 10 zł i zdjęcia grupowe po 2 zł. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. W żyrandolu wiszącym przed ołtarzem świecą nowe energooszczędne żarówki, ufundowała je pewna Wdowa w intencji, by Światłość Wiekuista świeciła Jej ZMARŁEMU Mężowi. Jeszcze inne żarówki czekają na wymianę, może znajdą się Ofiarodawcy – jedna żarówka kosztuje 10 zł.

8. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Nowożeńcom i Paniom z Wólki Złojeckiej  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Złojeckiej.