Ogłoszenia 19.06.2016 – XII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj Poświęcenie Pól w Złojcu II. Początek Procesji Błagalnej o godz. 16. Proszę zabrać z kościoła krzyż, sztandary i obraz.

2. W najbliższy piątek (24.06)  będzie obchodzona Uroczystość Odpustowa ku czci Świętego Jana Chrzciciela w Stawie Noakowskim. Suma o godz. 12.

3. Zapowiedź przedślubna – pierwsza:

Grzegorz Śliwa – kawaler z Krzaka z Laurą Surma – panną z Wólki Nieliskiej .

4. Dla młodzieży która przystąpiła niedawno do Sakramentu Bierzmowania są płyty z nagraniem uroczystości po 10 zł i zdjęcia grupowe po 2 zł. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła Paniom z Wólki Złojeckiej, a za dekoracje kwiatowe Nowożeńcom – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Złojeckiej.