Ogłoszenia 18.06.2017 – XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj Poświęcenie Pól w Wólce Nieliskiej. Początek Procesji Błagalnej o godz. 16. Proszę zabrać z kościoła krzyż, sztandary i obraz.

2. Najbliższy czwartek to oktawa Bożego Ciała. Po Mszy Świętej która rozpocznie się o godz. 18 będzie Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy wokół naszego kościoła później poświecenie wianeczków, leszczyny i Błogosławieństwo dzieci. Zapraszam orszak procesyjny, dzieci I komunijne, ministrantów i wszystkie małe dzieci. Proszę o odnowienie i udekorowanie czterech kapliczek wokół naszego kościoła.

3. W najbliższą sobotę – 24.06 będzie obchodzona Uroczystość Odpustowa ku czci Świętego Jana Chrzciciela w Stawie Noakowskim. Suma o godz. 12.

4. W najbliższą niedzielę – 25.06 będzie Poświecenie Pól w Krzaku. Początek Procesji Błagalnej o godz. 16.

5. Zapowiedzi przedślubne:

Druga: Paweł Złomańczuk – kawaler z Zamościa, parafia św. Krzyża z Kingą Piwowarek – panną ze Złojca.

Pierwsza: Adrian Czerwieniec kawaler ze Złojca z Martą Mędrek – panną z Chocianowa, archidiecezja wrocławska.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

1. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty Paniom z Zarudzia  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Zarudzia.