Ogłoszenia 5.06.2016 – X Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych Przed kościołem do puszki będą zbierane ofiary dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Ekwadorze.

2. Dzisiaj będzie Poświęcenie Pól w Krzaku od godz. 16, a w najbliższą niedzielę (12.06) odbędzie się Poświęcenie Pól w Złojcu I, początek Procesji Błagalnej od godz. 16 koło Państwa Adamczuków, a Msza Święta będzie sprawowana przy figurze św. Jana Nepomucena i poświecenie nowego mostu.

3. W piątek(10.06) w Gimnazjum im. Agaty Mróz w Średniem Dużem obchodzony będzie Dzień Patrona. Najpierw będzie Msza Święta w Kościele Parafialnym w Stawie Noakowskim o godz. 8, a później będą Uroczystości w szkole.

4. W najbliższą niedzielę – 12.06 w Zamościu na Rynku Wielkim będą obchody kolejnej rocznicy pobytu Świętego Jana Pawła II w Zamościu połączone z II Diecezjalnym Dniem Osób z Niepełnosprawnością. Początek bogatego programu o godz. 13. Koncert Papieski w wykonaniu Ireny Santor o godz. 20. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Mobilne Muzeum Świętego Jana Pawła II i Św. Faustyny.

5. Zapowiedzi przedślubne – pierwsze:

Bartłomiej Kitka – kawaler z Zamościa z parafii Miłosierdzia Bożego z Dorotą Mąka – panną z Wólki Nieliskiej.

Wojciech Antoszek – kawaler pochodzący ze Złojca z Agnieszką Drohomireckią – panną z Wrocławia.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. W sobotę posprzątały nasz kościół i ustawiły świeże kwiaty Panie z Wólki Złojeckiej - Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Złojeckiej.