Ogłoszenia  17.01.2016 – II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Emigranta i Uchodźcy. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. Ksiądz Biskup Mariusz Leszczyński będzie obchodził swoje Imieniny w najbliższy wtorek 19.01. W tym roku Ksiądz Biskup Mariusz będzie wizytował naszą parafię 16.05, udzieli także naszej młodzieży  gimnazjalnej Sakramentu Bierzmowania. Pamiętajmy o modlitwach w intencji Księdza Biskupa.

3. W najbliższy czwartek i piątek  będziemy obchodzili Dzień Babci i Dziadka.

4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Chorych na Trąd. Nasz Rodak Pan Kazimierz Szałata jest w Warszawie Prezesem Fundacji wspierającej Trędowatych na Świecie.

5. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 18.01 – Krzak cz. IV. – od strony Nielisza i Wólka Nieliska do PP. Jeziorkowskich.

Wtorek – 19.01  i środa – 20.01 – przerwa.

Czwartek – 21.01 – Wólka Nieliska cz. II  od strony stacji kolejowej do P. Mazurków Krystyny i Zbigniewa.

Piątek – 22.01 – Wólka Nieliska cz. III. – od P. Mazurków Jerzego i Laury do P. Mazurków Leszka i Barbary.

Sobota  – 23.01 – Złojec cz. I – „Kątek” od P. Soboniów do P. Koczot.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

6. W najbliższą niedzielę 24.01 będziemy gościli w naszym kościele Młodzieżową Dętą Orkiestrę z GOK w Nieliszu. Wykonywać będą kolędy na Mszy Świętej o godz. 11.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich tygodniach dziękuję Rodzinom ze Złojca I i II, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwsza grupę Rodzin z Zarudzia.