Ogłoszenia 10.04.2016 – III Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj przed naszym kościołem Młodzież Gimnazjalna ze Średniego zbiera ofiary na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

2. Dzisiaj po sumie będzie spotkanie dla Rodziców dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3. Dziś rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

4. W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania o godz. 18.

5. Najbliższa niedziela – to Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

6. Zapowiedź przedślubna – druga:

Marcin Winiarczyk – kawaler z Wólki Nieliskiej z Paulą Czępińskapanną ze Złojca.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za dwukrotne sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Kol. Zarudzie.

9.  Za posadzenie bratków przed naszym kościołem dziękuję Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich ze Złojca.