Ogłoszenia 28.03.2016 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby KUL u.

2. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.

3. Najbliższa sobota – to I Sobota miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 17. Dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania spotkanie o godz. 18.

4. Najbliższa niedziela 7.04 – to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po pierwszej Mszy Świętej (ok. godz. 10.30) z naszego kościoła wyruszy na cmentarz procesja w intencji błagalnej o Miłosierdzie Boże dla Zmarłych tam spoczywających. Na wspólną modlitwę zapraszam Rodziny, których Zmarli spoczywają na naszym cmentarzu. Po Świętach Bożego Narodzenia i po ostatnich Świętach Wielkanocnych w naszych domach pozostały świeczki – „wigilijne i paschalne”. Te świeczki należy przynieść na cmentarz i w najbliższą niedzielę zapalimy je na grobach Naszych Zmarłych. Po Sumie będzie spotkanie dla Kółek Różańcowych. W najbliższą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Caritas.

1. W najbliższą niedzielę dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złojcu przedstawią w naszym kościele Misterium o Bożym Miłosierdziu. Początek o godz. 9.

2. Po Świętach Wielkanocnych serdecznie dziękuję za życzliwą pomoc: Pani Katechetce, Paniom Kwiaciarkom, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Panu Tadeuszowi, Lektorce, Lektorom i Ministrantom. Szczególnie dziękuję naszym Strażakom z Wólki Złojeckiej z Krzaka ze Złojca i z Zarudzia za wartę honorową przy Grobie Pana Jezusa i za obsługę Procesji Rezurekcyjnej. Dziękuję za produkty żywnościowe przyniesione na plebanię.

3. Pewna Rodzina ufundowała ledowe, energooszczędne żarówki do dużego żyrandola warte 300 zł. Bóg zapłać. Potrzebujemy jeszcze 200 takich żarówek do pozostałych żyrandoli i kinkietów. Naśladownictwo jest milę widziane.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Za dwukrotne sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Kol. Zarudzie.