Ogłoszenia 13.03.2016 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na Katolickie Radio Zamość. Po sumie będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

2. W najbliższą sobotę – 19 .03 będziemy obchodzili Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Msza Święta w naszym kościele będzie o godz. 9.

3. Najbliższa niedziela – to Niedziela Palmowa. Do puszki przed kościołem będą zbierane ofiary na potrzeby Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

5. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Kol. Zarudzie.

6. Zapowiedź przedślubna druga:

Daniel Antoszczak kawaler ze Średniego Dużego parafia Staw Noakowski z Katarzyną Bojar – panną z Zamościa parafia św. Krzyża.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Kółka Różańcowe w poszczególnych wioskach naszej Parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu Pana Jezusa.