Ogłoszenia  10.01.2016 – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złojcu przygotowane przez Panią Małgorzatę Magryta uczestniczą w ogólnopolskiej Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przed naszym kościołem zbierają do specjalnych puszek ofiary na kupno sprzętu medycznego dla chorych dzieci i starszych.

2. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 11.01 – Wólka Złojecka cz. II – od P. Starzaków Jakuba i Anety do Remizy.

Wtorek – 12.01 – Wólka Złojecka cz. III – ul. Szkolna, domy za Remizą i ul. Świerkowa do P. Świstowskich Waldemara i Anny.

Środa – 13.01 – Wólka Złojecka cz. IV – od strony Złojca do P. Soboniów Stanisława i Anny.

Czwartek – 14.01 – Krzak cz. I – od P. Gołębiowskich do Remizy Strażackiej.

Piątek – 15.01 – Krzak cz. II  – od P. Klusów do kapliczki przy torach kolejowych.

Sobota  – 16.01 – Krzak cz. III – domy przy torach od P.  Mąków, domy przy gazowni od P. Rozbiewskiej, domy przed szkołą, Dom Nauczyciela i domy przy szosie do Starego Zamościa.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

4. Za Sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom ze Złojca II. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne Rodziny ze Złojca II.