Ogłoszenia  3.01.2016 – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. Najbliższa środa – 6.01 – to Uroczystość Objawienia Pańskiego  – Święto Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę o godz. 9 i 11, a po Mszach Świętych będą poświęcane kreda i kadzidło. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

3. Najbliższa niedziela – to Niedziela Chrztu Pańskiego.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 4.01 Zarudzie – Stara Wieś – rozpoczęcie od Białobrzeg.

Wtorek – 5.01 – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony ul. Złojeckiej do P. Czusz.

W środę, czwartek 6 i 7.01 – przerwa.

W piątek – 8.01. – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony Złojca, od Państwa Bubiło do Państwa Zbyrytów.

W sobotę – 9.01 – Wólka Złojecka cz. I, od strony Polesia do Państwa Jerzego i Ireny Garbaty.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za Sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom ze Złojca II. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne Rodziny ze Złojca II.