Ogłoszenia  8.03.2015 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj modlimy się w Intencji Wszystkich Pań. Ofiary włożone do puszki przed kościołem są przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

3. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.

4. Pan Stanisław Skuba wraz z Pomocnikami  uszczelnił rynnę miedzy kościołem a plebanią – Bóg zapłać.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu prosi Rodziców dzieci urodzonych w roku 2010 (pięciolatki) i w 2011 (czterolatki) o zapisywanie tych dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016 w terminie do 16 marca br. Szczegółowe informacje i karty zgłoszenia znajdują się u Pani Marii Komajda – opiekunki oddziału przedszkolnego.