Ogłoszenia  1.03.2015 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę miesiąca. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale. Przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

3. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16 i Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Drodze Krzyżowej.

4. Najbliższa sobota to I Sobota miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

5. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli serdecznie zapraszają wszystkich rolników do Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu w najbliższą środę – 4.03.2015r. na godz. 9, na szkolenie dotyczące wypełniania wniosków na dopłaty obszarowe w 2015 roku i nowych programów pomocowych finansowanych z PROW na lata 2014 - 2020.