Ogłoszenia  27.12.2015 – Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś czcimy w liturgii Świętą Rodzinę z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze Rodziny często borykające się z różnymi trudnościami.

2. Najbliższy czwartek – 31.XII – to ostatni dzień starego 2015 roku. Nabożeństwo Dziękczynne za otrzymane łaski w roku, który mija, rozpocznie się w naszym kościele o godz. 16. Serdecznie zapraszam Przedstawicieli wszystkich Rodzin z naszej Parafii.

3. Najbliższy piątek – to 1 stycznia 2016 Roku. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Głównej Patronki Naszej Diecezji. Msze Święte o godz. 9 i 11.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

5. Najbliższa niedziela 3.01 – to I Niedziela Miesiąca, po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie spotkanie Kółek Różańcowych.

6. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 4.01 Zarudzie – Stara Wieś – rozpoczęcie od Białobrzeg.

Wtorek – 5.01 – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony ul. Złojeckiej do P. Czusz.

W środę, czwartek 6 i 7.01 – przerwa.

W piątek – 8.01. – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony Złojca, od Państwa Bubiło do Państwa Zbyrytów.

W sobotę – 9.01 – Wólka Złojecka cz. I, od strony Polesia do Państwa Jerzego i Ireny Garbaty.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

7. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pomagali: za dekoracje stajenki betlejemskiej i za dekoracje choinek. Choinki do kościoła ofiarowali Panowie: Buryś, Rycaj i Kulesza z Wólki Złojeckiej.

8. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję kolejnym grupom Rodzin ze Złojca II. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca II.