Ogłoszenia  15.11.2015 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na budownictwo kościelne w naszej diecezji.

2. Dla RodzIców dzieci z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Złojcu, a także dla Rodziców Dzieci z kl. III z Krzaka i Wólki Nieliskiej uczących się w Szkole Podstawowej w Nieliszu odbędzie się dzisiaj po sumie spotkanie w sprawie I Komunii Świętej.

3. Najbliższa niedziela 22.XI – to Uroczystość Odpustowa ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Msze  Święte  będą sprawowane o godz. 9 i Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12. Zapraszam cały Orszak Procesyjny, Lektorów i Ministrantów. Druchów Strażaków bardzo proszę o obsługę Procesji. Wszystkich Parafian, Rodaków i Gości  serdecznie zapraszam do wspólnego dziękczynienia za 33 lata Parafii w Złojcu.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Lubelskie Kalendarze Maryjne można jeszcze nabyć w zakrystii po 5 zł.

6. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca II, a w najbliższym tygodniu przed Odpustem o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę kolejną grupę  Rodzin  ze Złojca II.