Ogłoszenia  1.11.2015 – XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy zbiegającą się z niedzielą Uroczystość Wszystkich Świętych. Po Mszach Świętych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy odmawiali Różaniec za Zmarłych, a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się w naszym kościele o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz, a po procesji o godz. 17 będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

2. Jutro w poniedziałek – 2.XI będziemy obchodzili Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się w naszym kościele o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz a po procesji o godz. 17 będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

3. Najbliższy piątek to – I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.

5. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

6. Przez najbliższy tydzień można uzyskać Odpust Zupełny za Zmarłych.

7. Jeszcze w najbliższe niedziele 8 i 15.XI będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy modlić się za Naszych Zmarłych. Rodziny które jeszcze nie złożyły Kartki z Imionami i Nazwiskami Swoich Zmarłych proszę by to zrobiły w najbliższym tygodniu. Czyste Kartki Wypominkowe są wyłożone na ławkach i można jeszcze otrzymać je w Zakrystii.

8. Nasza Parafialna Strona Internetowa istnieje i informuje o życiu parafii już sześć lat. Dziękuję serdecznie Panu Adamowi i Przemkowi Złomańcom ze Złojca za cotygodniowy trud podawania do wiadomości spraw aktualnych i zdjęć fotograficznych. Dziękuje także za regulowanie wszelkich kosztów z tym związanych.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich miesiącach i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca I, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwszą  grupę Rodzin  ze Złojca II.