Ogłoszenia  01.02.2015 – IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Sumie będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie Kółek Różańcowych.

2. Jutro 2.02 będziemy przeżywali Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 9 i 11 z ceremonią poświęcania świec. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Klasztorów Klauzurowych.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, a Msza Święta Do Seca Pana Jezusa o godz. 16.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota  Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej  o godz. 16.

5. Zamojskie Amazonki zapraszają wszystkie osoby leczone i po leczeniu chorób onkologicznych oraz ich rodziny i przyjaciół na Mszę Świętą, którą  odprawi ks. Biskup Marian Rojek w dniu  Patronki św. Agaty w najbliższy czwartek – 5.02 w kościele św. Michała w Zamościu o godz. 10. W czasie Mszy Świętej zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych i indywidualne Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

6.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję pierwszej grupie Rodzin z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.