Ogłoszenia  27.09.2015 – XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na fundusz „Bilet dla brata” związany z przyjęciem w przyszłym roku uczestników Światowych Dni Młodzieży  w Krakowie. Można także nabyć specjalne gadżety.

2. W najbliższy czwartek rozpocznie się miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie na godz. 17. Po Nabożeństwie Różańcowym będzie Msza Święta. Zachęcam do odmawiania Różańca w domach wraz z Najbliższymi.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30, później Różaniec i Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca.

5. W najbliższą sobotę i niedzielę (3 i 4.X) w Krasnobrodzie odbędzie się I Diecezjalny Kongres Różańcowy. Szczegóły podane są na specjalnym plakacie. Zachęcam Panie z Kółek Różańcowych by wybrały się do Krasnobrodu.

6. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec. Po  Sumie będzie spotkanie  Kółek  Różańcowych. W najbliższą niedzielę rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego, przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Caritasu.

7. W najbliższą niedzielę w Nieliszu odbędzie się Uroczystość Odpustowa ku czci  Matki Bożej Różańcowej.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła i piękne dekoracje kwiatowe serdecznie dziękuję Nowożeńcom i ich Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę  Rodzinę Nowożeńców.