Ogłoszenia  13.09.2015 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj odbędzie się Diecezjalne Dziękczynienie za zbiory w Krasnobrodzie.

2. Jutro – 14.09   Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.   Msza Święta w naszym kościele o godz. 9.  Odpust w Horyszowie Polskim.

3. W najbliższą niedzielę – 20.09 w liturgii będziemy wspominali Świętego Stanisława Kostkę – Patrona Polskich Dzieci i Polskiej Młodzieży. Zapraszam na wspólną modlitwę dzieci i młodzież z naszej Parafii na Mszę Świętą o godz. 9.

4. W najbliższą niedzielę ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

5. Zapowiedzi przedślubne – pierwsze:

Mirosław Presz   kawaler z Żukowa parafia Świdniki  z  Barbarą Iwon  – panną z Zarudzia.

Patryk Podolak – kawaler z Parafii Stary Zamość z Pauliną Dziewulską – panna z Krzaka.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Nowożeńcom i Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę  następne  Rodziny  ze Złojca I.