Ogłoszenia  6.09.2015 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj w Radecznicy odbędzie się uroczysta Ceremonia Nadania Tytułu Bazyliki Mniejszej tamtejszemu Sanktuarium Św. Antoniego z udziałem Nuncjusza Apostolskiego Celestyno Migliore.

3. Dzisiaj odbywa się Ogólnopolskie Dziękczynienie za zbiory na Jasnej Górze.

4. Najbliższy wtorek   8.09 to Święto Narodzenia NMP   Matki Bożej Siewnej. W naszym kościele będą Msze Święte o godz. 9 i 11 połączone z ceremonią poświęcenia ziarna siewnego.

5. W najbliższą niedzielę 13.09 odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Uroczysta Msza Święta rozpocznie się o godz. 12, ale zbiórka delegacji z wieńcami z poszczególnych parafii będzie przy Kaplicy Objawień o godz. 10.

6. Zapowiedź przedślubna – druga:

Paweł Albingier – kawaler z Zarudzia z Niną Soboń – panną z Piotrowa parafia Waśniów diec. Sandomierska.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8.  Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca I, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca I.